Branding I Kreowanie marki

Nadamy nową jakość Twojej firmie

BRANDING I KREOWANIE MARKI

Kreowanie marki, nadanie bądź odświeżenie wizerunku firmy to nasza pasja. Na powstanie odpowiedniej identyfikacji wizualnej i marketingowej firmy składa się parę elementów. Zobaczcie jakie w tym celu wykonujemy ruchy:

w

Dialog z Klientem

Na spotkaniu z Klientem rozmawiamy o potrzebach jego firmy, pytamy Go o jego oczekiwania, ulubione kolory, a nawet o to, czego nie lubi. Klient przekazuje nam wszystkie swoje sugestie, a następnie wspólnie ustalamy co dla skutecznego brandingu jego firmy jest najważniejsze. Nie tracąc cennego czasu Klienta, resztę załatwiamy za niego.

T

Audyt

Zarówno w przypadku, gdy rozpocząłeś już prace nad marketingiem Twojej firmy, bądź gdy wdrażasz ten obszar od podstaw, to skupimy się na audytach Twojej konkurencji. Znajdziemy tylko pozytywne rozwiązania. W przypadku prac nad stroną internetową, doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej domeny i hostingu, a także w dobraniu najlepszych haseł i słów kluczowych.

\

Wyznaczenie celu

Kampania marketingowa dla firm / instytucji i indywidualnych przedsięwzięć potrzebuje mocnej strategii. Tworzymy dla Ciebie strategię marketingową, wyznaczamy cele, określamy target na odbiorców, analizujemy zasięgi. Tworzymy indywidualny projekt dopasowany do odbiorcy, produktu i usługi. Dzięki wyznaczanym celom działania realizowane są szybciej, skuteczniej, a efekty widać czasem już po paru tygodniach.

Kreatywny content

Przykładamy ogromną wagę do nowoczesnego  i unikatowego contentu. Wszystkie grafiki, fotografie, filmy czy inne contenty na stronie internetowej Klienta są optymalizowane pod kątem wymogów SEO i SEM, zgodnie z wytycznymi największych przeglądarek, np. Google Chrome, Safari, Mozilla. Wykonujemy także indywidualne sesje fotograficzne i kreatywne spoty filmowe (również przy użyciu drona).

WYKONAJ TEN RUCH

ePIK Motion - Kreatywna Agencja Reklamowa

kreatywna.agencja@gmail.com 

SIEDZIBA FIRMY

O NAS W MEDIACH 🙂

  

Polub nas, twitnij, obserwuj, 

Dla aktywnych w social media specjalne gratisy 😉

Branding I Kreowanie marki
5 (100%) 3 votes