Festiwal filmów z drona w Legnicy 2018

W tym roku już po raz trzeci operatorzy dronów, pasjonaci filmu i fotografii będą mogli spotkać się wspólnie podczas Drone Film Festival Legnica 2018. Festiwal filmów z drona w Legnicy już w dniach 2-3 listopada. Program tego kreatywnego i oryginalnego wydarzenia jest tak dobrany, aby każdy mógł tutaj znaleźć coś dla siebie.

Podczas 1. dnia festiwalu, w piątek 2.11, na najmłodszych czekają warsztaty dronowe, które zostaną poprowadzone przez świetnych teoretyków oraz praktyków – Pana Bogdana Bugajskiego, wykładowcy BSP na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu – oraz Pana Przemysława Sowieckiego – wieloletniego i doświadczonego operatora UAV. Będziemy mogli także obejrzeć najlepsze filmy z dwóch poprzednich edycji – w roku 2016 i 2017.

2. dzień festiwalu, sobota 3.11, to Gala Finałowa DFF. Zobaczymy nominowane prace filmowe i fotograficzne 2018, wysłuchamy specjalistycznego wykładu Kamila Wasilewskiego na temat zagadnień prawnych dla operatorów dronów. Od Pani Joanny Wieczorek z Fundacji Lot Classic dowiemy się jak bezpiecznie latać w przestrzeni USpace. Ponadto w programie koncert Drone Music Project organizowany we współpracy z muzykami z CeTA (Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu). Całość zwieńczy wręczenie Kryształowych Dronów i statuetek autorom najlepszych prac tego roku.

Tymczasem przypomnijmy sobie jak było na ubiegłorocznej edycji Drone Film Festival Wrocław 2017:

Aktualności festiwalowe:

Miejsce festiwalu:

Widzimy się w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy w dniach 2-3 listopada 🙂

Festiwal filmów z drona w Legnicy 2018
5 (100%) 2 votes