O nas

Kim jesteśmy, jak działamy, nasze projekty

Jesteśmy kreatywną agencją, której nadrzędną misją jest nieustanny rozwój i pomaganie innym firmom, instytucjom, organizacjom w rozwijaniu skrzydeł w szeroko pojętym obszarze marketingu 🙂

Dzięki naszej stałej współpracy z doświadczoną Agencją Marketingową SowiWeb, dotychczas wsparliśmy wiele znanych, a także nowo powstałych firm w sferze marketingu i reklamy. Utworzyliśmy wiele mobilnych witryn internetowych pozwalających pokazać się przedsiębiorcom i organizacjom z nowoczesnej, kreatywnej i przyjaznej strony, w tym dla Lokalnej Organizacji Turystycznej Centralny Łuk Turystyczny i Łódzkiego Związku Pracodawców Ochrony Zdrowia Porozumienie Łódzkie. Poprzez zaawansowaną znajomość Content Marketingu, SEO i SEM, treści tworzone na naszych stronach i stronach Klientów często wędrują na najwyższe pozycje w największych światowych przeglądarkach.

Jedną z nadrzędnych wartości jest dla nas wspieranie lokalnych działań i inicjatyw w dziedzinie turystyki, kultury, zdrowia i sportu. Jesteśmy zaangażowani m.in. w regularną promocję miasta Kudowy-Zdroju, wspomnianego wcześniej Centralnego Łuku Turystycznego, Porozumienia Łódzkiego oraz Drukarni Osiedlowej z Wrocławia i wielu innych firm poprzez aktywne kampanie reklamowe w Social Media, tworzenie filmów promocyjnych, obsługę fotograficzną, branding i PR.

Jednym z elementów naszej pracy, który cieszy się największą popularnością, są kreatywne i nierzadko epickie filmy i spoty promocyjne 🙂 Rokrocznie obsługujemy filmowo m.in. Festiwal Piosenki i Kultury Czeskiej i Polskiej CZPL Festival, którego Dyrektorem Artystycznym i głównym pomysłodawcą jest znany aktor Paweł Królikowski, a także Międzynarodowy Turniej Rycerski na Zamku Królewskim w Łęczycy i wiele innych festiwali i wydarzeń.

WYKONAJ TEN RUCH

ePIK Motion - Kreatywna Agencja Reklamowa

kreatywna.agencja@gmail.com 

SIEDZIBA FIRMY

O NAS W MEDIACH 🙂

  

Polub nas, twitnij, obserwuj, 

Dla aktywnych w social media specjalne gratisy 😉

O nas
5 (100%) 2 votes