Pozycjonowanie I Content Marketing I SEO

Wysokie pozycje w sieci, epicki content

WYSOKIE POZYCJE W SIECI – Z NAMI TO MOŻLIWE

Na stabilne, wysokie pozycje w sieci, składa się bardzo wiele czynników. Pokrótce przedstawiamy Wam te najistotniejsze, na których opierają się nasze działania pozycjonerskie.

wysokie pozycje w sieci

CONTENT MARKETING

Content Marketing, mówiąc w skrócie, jest  współczesną formą marketingu – czyli tzw. Marketingiem Treści –Content marketing to swoista rozmowa z konsumentem, to budowanie wirtualnego miejsca marki. W Agencji ePIK Motion jest to zawsze ściśle zaplanowany proces składający się z kilku etapów:

RZETELNY AUDYT

Analiza mocnych i słabych stron obszaru marketingowego Twojej firmy. Wykonanie szczegółowego research i diagnozy. Przygotowanie wstępnej strategii działania.

KREATYWNA IDEA I KONCEPCJA

Opracowanie strategii marketingowej indywidualnie dostosowanej do potrzeb i oczekiwań Twojej firmy. Rozpoczęcie budowania długotrwałych relacji z odbiorcą poprzez interakcje i zaangażowanie obydwu stron.

 

TWORZENIE KREATYWNEGO CONTENTU

Tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści, które zainteresują ściśle sprecyzowaną grupę. Stawiamy na popularne i angażujące internautów artykuły, filmy, infografiki i inne materiały promocyjne.

PUBLIKACJA I PROMOCJA

Publikacja i promocja materiałów marketingowych na stronie internetowej, kanałach społecznościowych. Docieranie do szerokiej grupy odbiorców.

 

ANALIZA EFEKTYWNOŚCI DZIAŁAŃ

Po każdym z etapów naszej pracy, a zwłaszcza na końcu procesu przystępujemy do szczegółowej oceny efektywności działań. Szukamy skutecznych i pozytywnych rezultatów i w razie potrzeby doskonalimy to, co wymaga usprawnień.

SEO & SEM

Nasza agencja stawia bardzo mocno na optymalizację stron firmowych pod kątem wyszukiwarek internetowych – SEO – Search Engine Optimization , popularnie mówiąc „pozycjonowanie”. Kolejnym kluczowym aspektem jest dla nas sprawny marketing w wyszukiwarkach, czyli SEM – Search Engine Marketing. W jego ramach skupiamy się na różnorodnych działaniach promocyjnych, które pozwalają Twojej firmie uzyskać wysokie pozycje w sieci.

STRONY WWW

Oprócz działań Content Marketingowych, SEO i SEM, proponujemy Ci wykonanie nowoczesnej, kreatywnej i mobilnej strony internetowej, zapoznaj się z naszą ofertą🙂

FILM / FOTO / DRON

Jeśli potrzebujesz materiałów promocyjnych dla Twojej firmy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług fotograficznych i filmowych (w tym z lotu drona) 🙂

WYKONAJ TEN RUCH

ePIK Motion - Kreatywna Agencja Reklamowa

kreatywna.agencja@gmail.com 

SIEDZIBA FIRMY

O NAS W MEDIACH 🙂

  

Polub nas, twitnij, obserwuj, 

Dla aktywnych w social media specjalne gratisy 😉

Pozycjonowanie I Content Marketing I SEO
5 (100%) 3 votes